Verkoopadressen

Onze balsems & crème zijn ook verkrijgbaar op onderstaande adressen:

Let op, niet elk verkooppunt heeft alles in het assortiment.

GELDERLAND:

Cadeau Variant (*1,2,3,4,5,7) Adelaarslaan 132 Apeldoorn www.cadeauvariant.nl
De Gezonde zaak  (*1,2,3,4,5,6,7) Koninginnelaan 101A Apeldoorn www.degezondezaakapeldoorn.nl
Pedicure praktijk Pedilin (*1,2,3,4,5,6,7) Einsteinlaan 34 Apeldoorn www.pedicurepraktijkpedilin.nl
Speciaalzaak Mekelenkamp (*1,2,3,6,7) Saloméstraat 21 Apeldoorn  
Boerderij Goudbeek (*1,2,3) Weteringdijk 23 Epe www.boerderijgoudbeek.nl
Pedicurepraktijk Droomvoeten (*1,2,3,4) Beukenlaan 9 Gorssel www.droomvoeten.nl
Drogisterij Ariska (*1,2,3,7) Paalbergweg 14 Hoenderloo www.drogisterij-ariska.nl
Imkerij BijDaan (*3) Delenseweg 2a Hoenderloo www.bijdaan.nl
Wolboerderij De Wildakker (*1,2,3,4,5) Kanaal Zuid 196 Lieren www.dewildakker.nl
Landwinkel De Vrolijke geit (*1,2,3,4,5,6,7) Klunenweg 4 Putten www.devrolijkegeit.nl

OVERIJSSEL:

Drogisterij de Kruidnagel (*1,2,3,4) Walstraat 19 Deventer www.dekruidnagel.nl

FRIESLAND:

Anita's Footcare (*1) De Tsjotter 16 Hallum www.anitas-footcare.nl

GRONINGEN:

Medisch pedicure Frieda Kuik (*1) Winschoterhogebrug 6 Blijham www.pedicurefriedakuik.nl

Flevoland

The Mind&Body Lounge (*1,2,3,4,5,6,7) Koraal 73 Zeewolde www.zeewolde-massage.nl

DRENTHE:

Pedicure Ina (*1,2) Wollegras 5 Weiteveen www.pedicureina.nl
Holistisch Centrum Oude Willem  Streng 1 Oude Willem www.holistischcentrumoudewillem.nl
Pedicure & Beautysalon Monavi  Plantsoenstraat west 1 Erica www.monavi.nl

BRABANT:

Praktijk Voeture (*1,2) Oostlaan 81 Hoogerheide www.voeture.nl
Delphinum Massagepraktijk (*1) De Weerden 7 Someren www.delphinum.nl
Kleine Duimpjes en Apenkopje (*1,2,3,4,5) Edisonstraat 141 Eindhoven www.kleineduimpjes-apenkopje.nl
Pedicurepraktijk Ingrid v/d Eerenbeemd (*1,2,3) Schietbergen 61 Nuenen www.pedicurenuenen.nl
Boerderij De Eikenhof (*1) Neerkantseweg 67 Liessel www.boerderijdeeikenhof.nl

LIMBURG:

Pedicure & Nail-Art Joly (*1,2) Pater Damiaanstraat 5 Simpelveld www.pedicurejoly.nl
Pedicure Anita (*1,6) Heymansstraat 176 Venlo www.pedicure-anita.nl
Happinesz NL Dorpsstraat 53 Brunssum www.voetenhuidverzorging.com

ZUID HOLLAND:

DA Drogisterij Van Foreest (*1,2,3,4) Van Foreestweg 16-20 Delft www.da.nl
Pedicuresalon De Voetstap (*1,2) Copernicuslaan 59 Den Haag www.devoetstappedicure.nl
Chez Maryonne Spa Pedicure & massage (*1) Johannes Bosboomstraat 44 Dordrecht  
GoodFoot Voetverzorging op Maat (*1) Weigeliaplein 116 Den Haag  
Verzorgingspraktijk Salon Le Pediqe (*1) Willem Hanegraaflaan 39 Den Haag www.salonlepediqe.nl
Natuurgeneeskracht (*1,2,3) Zeestraat 24 Zandvoort www.natuurgeneeskracht.nl

UTRECHT:

Pedicurepraktijk Hakkenteen (*1) Dolomieten 76 Utrecht www.hakkenteen.nl
Nijade Woonwinkel & Brocante (*1,2,3,4) Oosterkade 27 Utrecht www.nijade.nl
Het Lokaal (*1,2,3,4,5,6,7) Oliemolenhof 90 Amersfoort www.hetlokaal.nl

NOORD HOLLAND:

Voetpraktijk Branding (*1,2,3,6) Branding 34 Amstelveen www.voetpraktijkbranding.nl
Melkveehouderij Geko (*1,2,3,6) Zeedijk 5 Assendelft www.facebook.com/geitenkoeien
Pedicurepraktijk Marijke Pouw (*1,6) Wayenburgh 51 Castricum e-mail: marijkepouw@hotmail.com
Voetverzorgingspraktijk Blije voeten (*1,3) Horn 61 Lutjebroek @voetverzorgingspraktijkblijevoeten

* 1= Geitenboter Balsem, 2= Paarden Balsem, 3= Bijen Balsem, 4= Boeddha Balsem, 5= Duindoorn Handcrème, 6= Eelt & Klovenbalsem, 7= Bizonbalsem

Wilt u ook een verkooppunt van onze unieke balsems & crème worden? KLIK HIER